Kontakt oss

(Oppdatert: 06.07.2020)

Her er ei oversikt over rådgjevarar sortert etter fagområde:

 

Rådgjevarar jordbruk

Dag-Arne Eide

Fagleiar jordbruk

Grovfôrdyrking

Tlf: 958 12 790

Epost:

dag-arne.eide@nlr.no

Kontor: Sandane

Marit Henjum Halsnes

Rådgjevar jordbruk

Grovfôrdyrking, sau

Tlf: 415 11 774

Epost: marit.henjum.halsnes@nlr.no

Kontor: Leikanger

 

 

Torleif Bakke Haavik

Rådgjevar jordbruk

Grovfôrdyrking

- permisjon

Tlf: 982 45 833

Epost: torleif.bakke.haavik@nlr.no

Kontor: Rosendal

 

Helena Elvatun

Rådgjevar jordbruk

Grovfôrdyrking

Tlf: 986 91 722

Epost: helena.elvatun@nlr.no

Kontor: Rosendal

 

 

 

Sigmund Larsen

Rådgjevar jordbruk

Økologisk landbruk, landbruksforvaltning

Tlf: 952 23 529

Epost:

sigmund.larsen@nlr.no

Kontor: Heimekontor i Eid

 

 

 

Ove Sørestrand

Rådgjevar jordbruk

Grovfôrdyrking

Tlf: 951 38 819

Epost: 

ove.sorestrand@nlr.no

Kontor: Fjaler

 

Lena Abel

Rådgjevar jordbruk

Grovfôrdyrking, øko

Tlf: 462 36 855

Epost:

lena.abel@nlr.no

Kontor: Sandane

 

Lise Austrheim

Rådgjevar jordbruk

Grovfôrdyrking, Surfôrtolken

Tlf: 982 45 831

Epost: lise.austrheim@nlr.no

Kontor: Kokstad

Olav Martin Synnes

Rådgjevar jordbruk

Grovfôrdyrking

Tlf: 995 73 688

Epost: olav.martin.synnes@nlr.no

Kontor: Ålesund

Åsmund Kristensen

Rådgjevar jordbruk

Grovfôrdyrking

Tlf: 413 39 357

Epost: 

asmund.kristensen@nlr.no

Kontor: Ørsta

Mari Aker

Rådgjevar jordbruk

Grovfôrdyrking

Tlf: 982 45 840

Epost:

mari.aker@nlr.no

Kontor: Voss

 

 

Gunnlaug Røthe

Rådgjevar jordbruk

Grovfôrdyrking, kulturlandskap, øko, grønsaker

Tlf: 982 45 835

Epost:

gunnlaug.rothe@nlr.no

Kontor: Voss

Kristian Gjengedal

Innleigd rådgjevar

Jordprøvar, gjødslingsplanlegging

Tlf: 908 74 189

Epost: kristian.gjengedal@nlr.no

Kontor: Sandane

 

 

 

Trygve Torsteinsen

Innleigd rådgjevar

Grøfteplanlegging

Tlf: 982 45 845

Epost: trygve.torsteinsen@nlr.no

Kontor: Kokstad

 

 

 

 

 

 

Bart van Gool

Innleigd rådgjevar

Grovfôrøkonomi, klimarådgjeving

Tlf: 982 45 837

Epost:

bart.van.gool@nlr.no

 

 

 

 

 

Aleksander Skjerping Mo

Rådgjevar potet og grønsak

Potet, grønsaker

- sjukmeldt 

Tlf: 476 16 202

Epost:

aleksander.skjerping.mo@nlr.no

Kontor: Lærdal

     

 

Rådgjevarar frukt og bær

 

Stine Huseby

Fagleiar frukt og bær

Tlf: 480 40 498

Epost:

stine.huseby@nlr.no

Kontor: Leikanger

 

 

Endre Bjotveit

Rådgjevar kjernefrukt

Tlf: 414 52 940

Epost:

endre.bjotveit@nlr.no

Kontor: Lofthus                  

 

Irén Lunde Sekse

Rådgjevar frukt

Tlf: 944 98 112

Epost:

iren.lunde.knutsen@nlr.no

Kontor: Lofthus

 

Kristin Kvamm-Lichtenfeld

Rådgjevar frukt - jobbar tysdagar

Tlf: 451 04 254

Epost:

kristin@nlr.no

Kontor: Lofthus

 
Henrik Tellevik

Rådgjevar bær og juletre

Tlf: 982 45 832

Epost:

henrik.tellevik@nlr.no

Kontor: Askøy

 

Rune Vereide

Rådgjevar frukt og bær

Tlf: 901 69 501

Epost:

rune.vereide@nlr.no    

Kontor: Sandane                

 

 

Marianne Bøthun

Rådgjevar frukt/øko

- permisjon

Tlf: 952 90 740

Epost:

marianne.bothun@nlr.no

Kontor: Leikanger

Kristin Nymoen Paulsen

Rådgjevar frukt

Tlf: 958 17 699

Epost:

kristin.nymoen.paulsen@nlr.no

Kontor: Lofthus

 

Sigrid Flatland

Rådgjevar frukt

Tlf: 971 73 573

Epost:

sigrid.flatland@nlr.no

Kontor: Lofthus

     

 

 Rådgjevarar HMS/økonomi/bygg

 

Kolbjørn Taklo

Fagleiar HMS, økonomi og bygg

Tlf: 913 96 560

Epost: kolbjorn.taklo@nlr.no

Kontor: Sandane

 

 

 

 

Leif Trygve Berge

Rådgjevar økonomi

Driftsplan, mekanisering, økologisk

Tlf: 982 45 839

Epost: leif.trygve.berge@nlr.no

Kontor: Ølve

 

Edvin-A Hugvik

Rådgjevar bygg

- permisjon

Tlf: 412 95 868

Epost: edvin.hugvik@nlr.no

Kontor: Sandane

Ester Helland

Rådgjevar økonomi

Næringsutvikling, strategi

Tlf: 982 45 842

Epost: ester.helland@nlr.no

Kontor: Rosendal

Hans Emil Dale

Rådgjevar bygg

Bygningsplanlegging

Tlf: 489 46 130

Epost: hans.emil.dale@nlr.no

Kontor: Selbu

 

Øystein Tholo

Rådgjevar HMS

- permisjon

Tlf: 957 78 279

 

 

Gunstein Dyrdal

Rådgjevar maskinteknikk og presisjonslandbruk 

Tlf: 474 63 696

 

 

 

Arve Arstein

Rådgjevar økonomi og jordbruk

Grovfôrdyrking. driftsplan, strategi 

Tlf: 994 70 161

Epost: arve.arstein@nlr.no

Kontor: Fjaler

 

 

Trude Iren Saure

Rådgjevar HMS 

Tlf: 975 28 775

Epost: trude.iren.saure@nlr.no

Kontor: Ørsta

 

Dag Erik Hauge

Innleigd rådgjevar

Tlf: 976 59 609

Epost: dag.erik.hauge@nlr.no 

Kontor: Sandane

   

 

Hovudkontoret vårt er i Sandane:

Postadresse: Postboks 197, 6822 Sandane
Besøksadresse: Krånavegen 5, 6823 Sandane

Sentralbord: 98245838
E-post: vest@nlr.no

Fakturaadresse: faktura.vest@nlr.no

Dei andre kontora finn du HER

 

Administrasjonstilsette:

Liv Lyngstad

Dagleg leiar

Tlf: 982 45 830

Epost:

liv.lyngstad@nlr.no

Kontor: Øystese

 

 

Åse Leirgulen

Nestleiar

Tlf: 909 67 726

Epost:

ase.leirgulen@nlr.no

Kontor: Sandane

 

Ingrid Fridtun

Faktura, medlemsregister

Tlf: 918 66 727

Epost:

ingrid.fridtun@nlr.no

Kontor: Leikanger

 



Fortell oss gjerne hva du gravde etter. Vi jobber med å gjøre sidene våre bedre.
Æsj, det var dumt. Hva lette du etter? Gi oss gjerne en tilbakemelding slik at vi kan gjøre det lettere for deg å finne fram på sidene våre.